POJKAR FÖDDA 2010, TORSDAG 1 AUGUSTI - FREDAG 2 AUGUSTI
1. Strömsbro IF , Gästrikland
2. Hille IF , Gästrikland
3. IK Huge Vit, Gästrikland
4. IK Huge Blå, Gästrikland
5. Vikarby IK, Dalarna
6. SK Iron, Uppland
7. Roslagsbro IF, Stockholm
8. Mälarhöjden-Hägersten FF, Stockholm
9. Rengsjö SK, Hälsingland
10. Brynäs IF FK, Gästrikland
11. Edsbyns IF FF, Hälsingland
12. Hagaströms SK, Gästrikland
POJKAR FÖDDA 2011, SÖNDAG 4 AUGUSTI - MÅNDAG 5 AUGUSTI
1. Strömsbro IF, Gästrikland
2. Hille IF, Gästrikland
3. Vaksala Svart, Uppland
4. Bälinge IF, Uppland
5. Falu BS, Dalarna
FLICKOR FÖDDA 2011, SÖNDAG 4 AUGUSTI - MÅNDAG 5 AUGUSTI
1. Strömsbro IF, Gästrikland
2. Hille IF, Gästrikland
3. Vaksala SK Svart, Uppland
4. IF Tunabro, Dalarna
5. Bollstanäs SK Grön, Stockholm
6. Bollstanäs SK Gul, Stockholm
7. IFK Stockholm, Stockholm
8. Vendelsö IK Vit, Stockholm
9. Vendelsö IK Blå, Stockholm
POJKAR FÖDDA 2012, ONSDAG 7 AUGUSTI - FREDAG 9 AUGUSTI (Väljer själva 1-3 dagar)
1. Strömsbro IF Orange, Gästrikland onsdag-fredag
2. Strömsbro IF Blå, Gästrikland onsdag-fredag
3. Hille IF Svart, Gästrikland onsdag-fredag
4. Hille IF Gul, Gästrikland onsdag-fredag
5. Romfartuna GIF, Västmanland onsdag-torsdag
FLICKOR FÖDDA 2012, ONSDAG 7 AUGUSTI - FREDAG 9 AUGUSTI (Väljer själva 1-3 dagar)
1. Strömsbro IF Orange, Gästrikland onsdag-fredag
2. Strömsbro IF Blå, Gästrikland onsdag-fredag
3. Hille IF Svart, Gästrikland onsdag-fredag
4. Hille IF Gul, Gästrikland onsdag-fredag
5. IF Tunabro, Dalarna onsdag-fredag
6. Arbrå IK, Hälsingland onsdag-torsdag
7. IK Huge Blå, Gästrikland onsdag-torsdag
8.IK Huge Vit, Gästrikland onsdag-torsdag
9. Skutskärs IF/FK Grön, Gästrikland onsdag-torsdag
10. Skutskärs IF/FK Vit, Gästrikland onsdag-torsdag
11. Rengsjö SK Blå, Hälsingland onsdag-torsdag
12. Rengsjö SK Vit, Hälsingland onsdag-torsdag
POJKAR FÖDDA 2013, ONSDAG 7 AUGUSTI - FREDAG 9 AUGUSTI (Väljer själva 1-3 dagar)
1. Strömsbro IF Orange, Gästrikland onsdag-fredag
2. Strömsbro IF Blå, Gästrikland onsdag-fredag
3. Hille IF Svart, Gästrikland onsdag-fredag
4. Hille IF Gul, Gästrikland onsdag-fredag
5. Norrala IF, Hälsingland torsdag-fredag
6. Vaksala IF Gul, Uppland torsdag-fredag
7. Romfartuna GIF, Västmanland torsdag-fredag
8. Skutskärs IF/FK, Gästrikland fredag
9. Delsbo IF, Hälsingland torsdag-fredag
10. Gefle IF, Gästrikland onsdag-fredag
11. IFK Vaxholm Blå, Stockholm torsdag-fredag
12. Kungsnäs FC, Medelpad onsdag-fredag
FLICKOR FÖDDA 2013, ONSDAG 7 AUGUSTI - FREDAG 9 AUGUSTI (Väljer själva 1-3 dagar)
1. Strömsbro IF Orange, Gästrikland onsdag-fredag
2. Strömsbro IF Blå, Gästrikland onsdag-fredag
3. Hille IF Svart, Gästrikland onsdag-fredag
4. Hille IF Gul, Gästrikland onsdag-fredag
5. Danmarks IF, Uppland torsdag-fredag
6. Vaksala SK Svart Lindbacken, Uppland torsdag-fredag
7. IK Huge Blå, Gästrikland torsdag-fredag
8. IK Huge Vit, Gästrikland torsdag-fredag
9. BIK Fotboll, Ångermanland torsdag-fredag